producent standów

Standy kartonowe – tani i skuteczny sposób prezentacji produktów

Chcesz, aby Twoje produkty były jeszcze lepiej widoczne na tle konkurencji? W takim przypadku warto zdecydować się na standy reklamowe, które natychmiast przyciągają uwagę! Możemy zobaczyć je w sklepach, podczas targów czy też akcji promocyjnych, ale również w muzeach, placówkach medycznych czy w urzędach – standy, ponieważ to właśnie o nich mowa, posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Standy to forma ekspozycji produktów z wykorzystaniem specjalnych półek tworzonych na indywidualne zamówienie. Najczęściej wykorzystywane są standy kartonowe – https://www.segregatory.net/realizacje/standy-reklamowe.html które przygotowywane są z lekkiego, wytrzymałego i ekologicznego kartonu, ale mogą być one wykonane także z innych materiałów, na przykład z siatki drucianej czy też z tworzyw sztucznych, na przykład pleksi.

Dlaczego warto zainwestować w standy reklamowe z kartonu?

Standy reklamowe wykonane z kartonu to obecnie jedna z najpopularniejszych metod na prezentację produktów. Są to standy projektowane na indywidualne zamówienie po to, aby podkreślić konkretne produkty i tym samym wyróżnić je na tle tych konkurencyjnych. W efekcie mogą one od razu przyciągnąć uwagę klientów i tym samym zachęcić ich do zakupu. Kolorowe standy reklamowe potrafią natychmiast zainteresować klientów, a przy tym są dopasowane do sprzedawanych produktów, więc umożliwiają ich estetyczną prezentację. Jednocześnie warto wskazać, że taka forma ekspozycji wcale nie jest związana z bardzo wysokimi kosztami – dzięki temu, że produkowane są z kartonu, są także niedrogie w wykonaniu.

Gdzie można kupić kartonowe standy reklamowe?

Dzisiaj standy kartonowe są oferowane przez wiele firm zajmujących się reklamą wewnętrzną i zewnętrzną, w tym między innymi przez drukarnie, które projektują i wykonują takie materiał ekspozycyjne dla swoich klientów. Możemy zatem liczyć na kompleksową obsługę, która będzie obejmowała przyszykowanie projektu, wykonanie standów i ich dostawę. Adresy firm wykonujących standy reklamowe można znaleźć obecnie także za pośrednictwem internetu – wiele z nich pozwala również na złożenie zamówienia on-line.