wycinka drzew Śląsk

Wycinka drzew na Śląsku – bezpieczne i solidne usługi

Działamy głównie na terenie województwa śląskiego. Oględzin miejsca dokonujemy w przeciągu kilku dni roboczych od przyjęcia zgłoszenia. Zaś termin oczekiwania na wykonanie usługi na ogół trwa nie dłużej niż 5 dni. W przypadku gdy wycena danej usługi tego wymaga, to umawiamy się na oględziny – po wcześniejszym ustaleniu godnego dla obu stron terminu. Nigdy nie trwa to jednak dłużej niż kilka dni.

Wycinka drzew Śląsk – bezpieczne i solidne usługi

W naszej firmie zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy, a do tego dysponujemy fachowym sprzętem. Dlatego wykonywane przez nas prace przebiegają szybko i sprawnie. Co więcej, zawsze dbamy o bezpieczeństwo podczas wycinki drzew, bowiem doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to praca o podwyższonym ryzyku. Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do swojej pracy pod każdym względem – zarówno do tych wykonywanych na ziemi jak i tych wysoko na drzewach.

Wycinka drzew Śląsk – zakres naszych usług

Nasza firma zajmuje się wycinką drzew w sposób kompleksowy, a zatem – jeśli zachodzi taka potrzebna – to zaczynamy od pomocy przy załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności. Po skończeniu wycinki sprzątamy cały teren z drewna i gałęzi. Pomagamy również zagospodarować otrzymane w ten sposób drewno.

Nawiązując współpracę z naszą firmą mogą Państwo liczyć na:
• wycinkę drzew metodą tradycyjną, czyli poprzez obalenie drzewa;
• usuwanie konarów czy też chorych, połamanych i uszkodzonych gałęzi;
• pielęgnację i wycinkę drzew tak zwanych trudnych, wymagających wykorzystania zwyżki bądź metod alpinistycznych;
• wycinkę drzew w parkach czy na cmentarzach;
• pielęgnację oraz wycinkę drzew na terenach podlegających ochronie konserwatora zabytków;
• przycinanie koron drzew przy liniach energetycznych, telefonicznych itp.

Jako profesjonaliści zyskaliśmy grono zadowolonych klientów, do którego zapraszamy również państwa. Działamy na terenie całego województwa śląskiego, a w razie zaistnienia takiej sytuacji, rozważymy również zlecenia płynące z sąsiednich województw.